grey background
Wealthon logo

POSCASH na rozpęd polskiego biznesu

To właśnie właściciele małych i średnich działalności gospodarczych wiedzą, z jakimi przeciwnościami losu muszą się mierzyć każdego dnia. Branże usługowe takie jak: fryzjerstwo, kosmetyka, przewóz osób, a także  sport i rozrywka szczególnie ucierpiały podczas pandemii Covid-19. W samym 2021 r.  zamknęło się aż 163 tys. Jednoosobowych Działalności Gospodarczych (JDG). Firmy w przejściowych kłopotach, mimo sporych obrotów nie mają szansy na kredyt w banku, a dodatkowe środki na koncie pomogłyby rozwinąć nowe usługi i ustabilizować wydatki. Na szczęście jest POSCASH — finansowanie na podstawie obrotu z terminala, które idealnie wpisuje się w potrzebę małego przedsiębiorcy! Sprawdź, jak możesz na tym skorzystać.

POSCASH na rozpęd polskiego biznesu
 1. Co to jest POSCASH?

 2. Jak to działa?

 3. Kto ma obowiązek posiadania terminala płatniczego? 

 4. Pożyczka dla młodych przedsiębiorców z terminalem

 5. Jak złożyć wniosek o POSCASH?

Co to jest POSCASH?

Wealthon wsłuchuje się w potrzeby klientów z wielu branż. Staramy się być partnerem dla polskiego biznesmena i chcemy znosić bariery związane z udzielaniem kredytów i pożyczek wspierając w samodzielnym rozwoju oraz odzyskaniu płynności finansowej. Dla naszego klienta najważniejsza jest dostępność finansowania i możliwie prosta spłata. 

POSCASH, to nowoczesne finansowanie dla firm w oparciu o obrót z terminala płatniczego oraz wygodna automatyczna rata procentowa z dziennego utargu. Dzięki niemu spłata jeszcze nigdy nie była tak wygodna, kwota tak dostosowana do możliwości portfela każdego przedsiębiorcy.  

Jest to szczególnie wygodna forma finansowania dla przedsiębiorców branży usługowej lub detalicznej, którzy mają wiecznie zajęte ręce. Ten nowoczesny produkt zapewnia firmom dodatkowe środki na rozwój, bez tracenia czasu na formalności oraz bez konieczności pamiętania o comiesięcznym przelewie.  

Jak to działa?

Główną zaletą finansowania na podstawie obrotów z terminala jest szybkość oraz automatyczny sposób spłaty z pomocą elastycznych rat dostosowanych do dziennych obrotów. To w połączeniu z prostym wnioskowaniem sprawia, że nie trzeba myśleć o ratach, a można skoncentrować się w 100% na zarabianiu pieniędzy. 

 1. Wniosek i analiza zdolności finansowej na podstawie obrotów z terminala.

 2. Wysokość pożyczki jest przyznawana na podstawie półrocznego wyciągu z obrotów na terminalu płatniczym. 

 3. Przyznanie kwoty i podpisanie umowy 100% online.

 4. WEALTHON wypłaca pieniądze na konto płatnika.

 5. WEALTHON pobiera należność dziennej spłaty procentowej przy pomocy terminala płatniczego.

 6. Kwota prowizji pobierana jest z dziennego utargu, a wysokość spłat oraz okres finansowania ustalane są indywidualnie dla każdego przedsiębiorcy. 

 7. Kwota pożyczki może być powiększona w trakcie spłaty, ale spłata nie może przekroczyć 1 roku.

 8. Jedynym kosztem pożyczki jest 2,5% miesięcznie od kwoty finansowania.

 9. Bez formalności i bez zabezpieczeń.

 

Dla kogo jest POSCASH?

Finansowanie POSCASH jest dla wszystkich, którzy chcą działać, ale potrzebują dodatkowego napędu finansowego oraz posiadają obroty na terminalu płatniczym od minimum 6 miesięcy! W świetle zmieniających się regulacji prawnych dotyczących płatności bezgotówkowych oraz szybko postępującej digitalizacji takie finansowanie jest nieocenionym wsparciem w rozwijaniu polskiego biznesu.

 

Kto ma obowiązek posiadania terminala płatniczego?

Nowe przepisy o ustanowieniu dla określonej grupy sprzedawców obowiązku udostępnienia płatności bezgotówkowej poprzez terminal płatniczy spadły na przedsiębiorców jak grom z nieba. 

“Przepis z dnia 19 sierpnia 2011 roku o usługach płatniczych wprowadza nakaz umożliwienia zapłaty bezgotówkowej w każdym miejscu, w którym działalność gospodarcza jest faktycznie wykonywana, w szczególności w lokalu, poza lokalem przedsiębiorstwa lub w pojeździe wykorzystywanym do świadczenia usług transportu pasażerskiego, przy użyciu instrumentu płatniczego w rozumieniu Ustawy.”

Nie wszystkim przedsiębiorcom spodobał się ten zapis, ponieważ posiadanie terminala płatniczego wiąże się z dodatkowymi opłatami oraz koniecznością zakupy drogiego urządzenia. Ale pieniądze lubią się obracać, dlatego dodatkową korzyścią z posiadania terminala może być uzyskanie zdolności pożyczkowej na podstawie udokumentowanych 6-miesięcy obrotów z terminala. Dzięki temu finansowanie w POSCASH może być osiągalne dla firm, które do tej pory, mimo wysokich obrotów, zmagały się z brakiem zdolności kredytowej i nie mogły dostać środków na dowolny cel biznesu. 

poscash-na-rozped-polskiego-biznesu

Pożyczka dla młodych przedsiębiorców z terminalem

WEALTHON nie ocenia klientów po wieku, stażu czy wielkości formy. By dostać finansowe wsparcie z POSCASH, właściciel firmy musi mieć ukończone tylko 23 lata i zapisane 6 miesięcy obrotów na terminalu! To doskonała wiadomość dla tych, którzy założyli swój biznes w młodym wieku, świetnie sobie radzą i chcą przyspieszyć obroty biznesu z dodatkową gotówką na rozruch! 

Pożyczka dla branży usługowej z terminalem

Również przedstawiciele branż używających terminali takich jak zakłady fryzjerskie, barberzy, stylistki paznokci czy prywatni przewoźnicy do tej pory nie mieli łatwo z uzyskaniem kredytu na dowolny cel. A wsparcie finansowe POSCASH zapewnia nawet do 200 000 zł Netto finansowania przy dużych obrotach z terminala. Pozyskaną w ten sposób gotówkę firma może przeznaczyć na uregulowanie zobowiązań, poprawia swoją płynność finansową, a dodatkowe środki może przeznaczyć na rozwój — zakup wyposażenia, szkolenie pracowników, lub cokolwiek innego.

Jak złożyć wniosek?

Wnioskowanie o POSCASH jest bardzo proste. Wystarczy, że złożysz wniosek ze strony, przejdziesz wszystkie kroki online i zaczekasz na decyzję finansową. Wypełnienie wniosku trwa jedyne 3 min, decyzję przekaże Ci nasz opiekun finansowy w ciągu 30 min. Jeśli Twój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, otrzymasz pieniądze jeszcze tego samego dnia.  

Sprawdź, jaką masz zdolność finansowania POSCASH już dziś!