Jak wygląda proces?

Pieniądze na koncie w 4 krokach

arrow
1
Wypełnij wniosek online
2
Decyzję otrzymasz do 30 minut
3
Podpisz umowę
4
Pieniądze na Twoim koncie

Pożyczka w Wealthon

Man with laptop

Szybka decyzja

Nasi Klienci bardzo cenią sobie dynamiczne działanie. Współpracując z Przedsiębiorcami wiemy jak ważny jest dla nich czas procesowania wniosku, dlatego nasze decyzje podejmujemy bezzwłocznie po otrzymaniu kompletu dokumentów.

Odpowiedzialność

Jesteśmy świadomi, że nasze wsparcie jest w wielu sytuacjach kluczowe, więc do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, a decyzja o finansowaniu podejmowana jest z zachowaniem najwyższych standardów. 

Wnioskowanie online

Wiemy, że jako przedsiębiorca szanujesz swój czas. My też go szanujemy. Dlatego przenieśliśmy wniosek online tak, byś mógł go wypełnić w każdym miejscu na świecie i o dowolnej porze. Ty decydujesz!

Często zadawane pytania

Jakie są koszty finansowania?

Jedyny koszt finansowania POSCASH, to 2,5% miesięcznie od pożyczonej kwoty.

Czy mogę zwiększyć kwotę finansowania jeśli moje obroty na terminalu wzrosły?

Tak, jest to możliwe. W Wealthon do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jeśli chcesz zwiększyć kwotę finansowania skontaktuj się z naszym doradcą.

Jak ustalane są wysokości rat do spłaty? Stały procent od dziennego utargu

Wysokość rat jest ustalana indywidualnie, jako stały procent od dziennego utargu.

Jak spłaca się finansowanie POSCASH? Automatycznie z terminala każdego dnia

Finansowanie POSCASH spłaca się automatycznie, jako prowizja od obrotu na terminalu. Ty nie musisz o niczym pamiętać!

wealthon logo

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie później.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Pn-Pt w godzinach 9.00 - 17.00

lub wyślij nam email

Pożyczka z terminala Wealthon POSCASH

Ekspresowa pożyczka z terminala POSCASH została stworzona specjalnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy korzystają z terminali płatniczych. Także, jeżeli posiadasz obroty na terminalu - to ta pożyczka jest dla Ciebie! Wealthon to grupa ekspertów, którzy tworzą produkty dostosowane do potrzeb różnych przedsiębiorców. Pożyczki dla użytkowników terminali to idealne rozwiązanie dla wszystkich firm.

Mając obroty na terminalu możesz uzyskać nawet 200 000 zł dodatkowej gotówki na dowolny cel. Dodatkowo nie musisz myśleć, o spłacaniu rat ponieważ raty w pożyczce dla użytkowników terminali POSCASH spłacają się same! Pożyczka z terminala Wealthon jest ekspresowa - wniosek wypełniasz online, rzeczywiście w 3 minuty. Oprócz tego decyzję otrzymasz w 30 minut, a dodatkowe środki na Twoje konto wpłyną nawet tego samego dnia. Jeśli Twoje obroty wzrosną, możesz wnioskować o zwiększenie kwoty finansowania.

 

Co to jest pożyczka POSCASH?

POSCASH to ekspresowa pożyczka z terminala, którą może otrzymać każdy przedsiębiorca, jeśli uzyskuje obroty poprzez terminal płatniczy. Dzięki takiej formie finansowania firma może łatwo i szybko zyskać dodatkową gotówkę i poprawić swoją płynność finansową. Pożyczki dla użytkowników terminali, to nowoczesny produkt, który zapewnia firmom finansowanie, bez tracenia czasu na czasochłonne wnioski i formalności.

W Wealthon wiemy, że przedsiębiorcy nie mają czasu na przechodzenie żmudnych procedur ubiegania się o pożyczkę, dlatego stworzyliśmy produkt, który wymaga od nich jedynie minimum działań i formalności.

 

Pożyczka z terminala POSCASH, kto może się o nią ubiegać i na co można ją przeznaczyć?

Pożyczka Wealthon POSCASH, to jak sama nazwa wskazuje, pożyczka dla użytkowników terminali płatniczych. W związku z tym może ją dostać każdy przedsiębiorca, który osiąga obroty na terminalu oraz prowadzi swoją firmę dłużej niż 6 miesięcy.

Pozyskaną w ten sposób gotówkę firma może przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki ekspresowej pożyczce z terminala przedsiębiorstwo poprawia swoją płynność finansową, a dodatkowe środki może przeznaczyć na rozwój - zakup wyposażenia, szkolenie pracowników, lub cokolwiek innego.

 

Wealthon POSCASH - ekspresowa pożyczka z terminala. Wniosek w 3 minuty.

Aby otrzymać pożyczkę z terminala POSCASH wystarczy złożyć prosty wniosek, który wypełnisz w 3 minuty. Nasi analitycy błyskawicznie przeanalizują Twoje zgłoszenie, a decyzję kredytową otrzymasz już w 30 minut. Dzięki takiej formie przyznawania pożyczek nie musisz tracić czasu na osobiste wizyty w naszej placówce. Nie musisz też przygotowywać żadnych dokumentów ponieważ całą procedurę odbędziesz za pomocą formularza online. Na stronie internetowej wealthon.com poprosimy Cię o podanie minimum potrzebnych informacji.

Na podstawie Twoich codziennych dochodów, analitycy Wealthon, są w stanie przygotować w 30 min indywidualną ofertę kredytową z dostosowaną dla Ciebie wysokością pożyczki. Jeśli Twoje obroty wzrosną możesz ubiegać się o zwiększenie kwoty finansowania. Pożyczka z terminala Wealthon jest indywidualnie dopasowywana do możliwości każdego przedsiębiorcy.

 

Pożyczka z terminala POSCASH - dlaczego warto?

Pożyczki dla użytkowników terminali, to nowoczesny i bardzo ciekawy produkt dla przedsiębiorców. Główną zaletą ekspresowej pożyczki z terminala Wealthon jest jej szybkość w otrzymaniu, elastyczność oraz praktyczny brak konieczności pamiętania o spłacie stałych rat.

Pożyczka z terminala Wealthon spłaca się sama, kwota prowizji pobierana jest z dziennego utargu, dzięki czemu Ty nie musisz o niczym pamiętać. Dodatkowo wysokość spłat oraz okres finansowania ustalane są indywidualnie dla każdego przedsiębiorcy. Jest to niezwykle wygodna i elastyczna forma finansowania. Jedynym kosztem pożyczki jest 2,5% miesięcznie od kwoty finansowania.

 

Pożyczki dla użytkowników terminali, dlaczego my?

Wealthon od lat wspiera przedsiębiorców w bezpiecznym pozyskaniu środków finansowych. Ogromne doświadczenie oraz doskonała znajomość branży naszych ekspertów pozwala nam tworzyć produkty dostosowane do potrzeb różnych przedsiębiorców. Współpraca z zespołem Wealthon, to gwarancja profesjonalizmu, transparentności, a także satysfakcji. Zachęcamy do kontaktu każdego przedsiębiorcę, który potrzebuje wsparcia lub pomocy w wyjściu z trudnej sytuacji.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Wypełnij prosty wniosek już teraz. Zajmuje to tylko 3 minuty!