grey background
Wealthon logo

Pożyczka na spłatę ZUS i US

Wealthon to miejsce, gdzie każda firma otrzyma wsparcie. Jeżeli starasz się o kredyt w banku jednocześnie posiadając zaległości w opłatach ZUS i US to dobrze trafiłeś! Kredyt na spłatę ZUS I US Wealthon został stworzony specjalnie dla przedsiębiorców, którzy przechodzą przejściowe kłopoty finansowe. Nasza pożyczka pomostowa pomoże Ci uzyskać potrzebne zaświadczenia i to bez wychodzenia z domu!

Pożyczka na spłatę ZUS i US

Finansowanie pomostowe - co to takiego? 

Pożyczka pomostowa to sprytny produkt, który ma na celu wsparcie przedsiębiorców którym powinęła się noga. Dzięki pomocy Wealthon firma może szybko uregulować swoje zobowiązania i działać dalej. 

Przykład: 

Potrzebujesz większej gotówki na rozwój firmy lub inwestycje, więc starasz się o kredyt w banku. Aby go dostać musisz uzyskać zaświadczenia o niezaleganiu w opłatach w ZUS i US. Tutaj zaczyna się problem, ponieważ posiadasz zadłużenie w tych instytucjach. 

I wtedy wkraczamy my…

Nasz kredyt na spłatę ZUS i US pomoże Ci błyskawicznie sfinansować zaległości i uzyskać potrzebne zaświadczenia, które złożysz w tej instytucji, w której ubiegasz się o kredyt. 

 

Dlaczego warto wybrać kredyt na spłatę ZUS i US Wealthon

Oprócz oczywistej korzyści finansowej - uregulowania zaległości w ZUS i US, pożyczka pomostowa Wealthon wyróżnia się na rynku łatwością jej uzyskania. Aby starać się o kredyt na spłatę ZUS i US wystarczy złożyć wniosek online, którego wypełnienie zajmuje naprawdę tylko 3 minuty. Decyzję kredytową uzyskasz już po pół godziny, a gotówkę na koncie możesz mieć nawet w niecałą dobę. Nasza pożyczka pomostowa to produkt, który w Wealthon pojawił się jako pierwszy dlatego mieliśmy czas aby dopracować go do perfekcji. 

 

Kto i kiedy może dostać pożyczkę pomostową Wealthon?  

O naszą pożyczkę na spłatę ZUS i US może starać się każda firma niezależnie od formy prawnej, która ubiega się o kredyt w banku, jednocześnie posiadając zaległości w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i/lub Urzędzie Skarbowym. 

 

Finansowanie pomostowe - co możesz zyskać? 

Kredyty pomostowe pozwalają przede wszystkim pozbyć się niewygodnych zaległości w instytucjach państwowych. Dzięki temu przedsiębiorca uzyska potrzebne zaświadczenie o niezaleganiu w opłatach i może dostać finansowanie z banku. Dodatkowo regulując wszystkie zaległe opłaty unikniesz problemów ze strony ZUS i US. Z doświadczenia wiemy, że przedsiębiorcy w kłopotach finansowych często odwlekają decyzję o spłacie zobowiązań lub unikają jej wcale. Tymczasem zaległości w ZUS i US zamykają im drogę do uzyskania kredytu praktycznie we wszystkich instytucjach.

Dzięki pożyczce pomostowej na spłatę ZUS i US przedsiębiorca może uregulować swoje zaległości i uzyskać gotówkę, która pozwoli mu na rozwój. 

 

Dlaczego Wealthon? 

Wealthon od samego początku działalności za swój cel przyjął pomoc polskim firmom. Nasz zespół doświadczonych ekspertów pomaga dobrać odpowiednie oferty tak, aby każdy przedsiębiorca, nawet ten mający przejściowe kłopoty finansowe mógł otrzymać finansowanie i wsparcie.

Masz kłopoty finansowe? Potrzebujesz pożyczki pomostowej na spłatę zaległości w ZUS i/lub US? A może potrzebujesz jakiegokolwiek innego wsparcia? Wypełnij nasz trzyminutowy wniosek! Nasi eksperci dobiorą indywidualną ofertę, która pozwoli Ci wyjść z trudnej sytuacji.