grey background
Wealthon logo

Czym się różni Wealthon od Banku? Porównujemy, gdzie wziąć pożyczkę i z czym się to wiąże.

Jeśli z zaangażowaniem rozwijasz swój biznes, kwestia pieniędzy to pierwszorzędna sprawa. Na szczęście finansowanie firmy to nie tylko kredyt w banku. Poznaj cztery aspekty, które wyróżniają pożyczkę od Wealthon na rynku.

Czym się różni Wealthon od Banku? Porównujemy, gdzie wziąć pożyczkę i z czym się to wiąże.

1. Proces pożyczkowy przebiega w 100% online

 

Decydując się na pożyczkę pozabankową od firmy Wealthon, Twój cenny czas poświęcasz na rzeczywiste zarządzanie firmą, a nie zajmowanie się papierologią. Wniosek aplikacyjny wypełniasz, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Co ważne, nasza pożyczka online nie wiąże się z żadnymi formalnościami na papierze – nie musisz drukować, skanować ani odsyłać żadnych dokumentów. Nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia z bankami, możesz sobie wyobrazić, że proces pożyczkowy jest skomplikowany. W skrócie: czekają na Ciebie umowy zapisane drobnym drukiem, osobiste wizyty, i przymusowe założenie konta w banku. Na szczęście powstają pozabankowe produkty finansowe takie jak Wealthon, które pozwalają na uproszczenie całego procesu.

 

2. Pewność i bezpieczeństwo od pierwszego kliknięcia

 

Szybka pożyczka, jaką oferujemy, jednocześnie wiąże się całkowitą przejrzystością. Mamy jasno określone zasady – koniec z gęsto zadrukowanymi plikami stron, jakie dostaje się w banku przy ubieganiu się o kredyt na firmę. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, dzięki korzystaniu z nowoczesnej, bezpiecznej technologii oraz szyfrowaniu naszej strony. Poza tym nie musisz – tak jak w banku – osobiście potwierdzać swojej tożsamości, system zrobi to sam.

 

3. Wystarczą 3 minuty, aby złożyć wniosek pożyczkowy

 

Już wiesz, że pożyczka online nie wymaga żadnych osobistych wizyt, właśnie dlatego sam proces też przebiega błyskawicznie. Przygotowany wniosek zawiera tylko niezbędne informacje, jest na tyle prosty, że możesz wypełnić go nawet przez smartfona. I już po 3 minutach trafia do analizy przez naszych ekspertów. Na rezultaty też nie musisz czekać w nerwach: decyzja jest podejmowana w ciągu 24 godzin. Oferujemy nie tylko sprawny proces decyzyjny, ale również wysoką kwotę finansowania do nawet 150 tys złotych. Co więcej, dzięki naszej pożyczce możesz spłacić swoje zadłużenie i odblokować inne opcje finansowania Twojej firmy.

 

4. Masz pewność jasnych warunków oferty, bez kruczków

 

Być może zauważyłeś, że finansowanie firmy z banku niekiedy wygląda bardzo atrakcyjnie. To jednak pułapka, w którą można wpaść, gubiąc się w gąszczu papierologii (bywa, że jest tam RRSO w wysokości nawet 100%!). Decydując się na naszą pożyczkę pozabankową, możesz być spokojny: z góry określamy koszt Twojego finansowania, a także nie stosujemy żadnych ukrytych opłat. Dzięki równym ratom sukcesywnie zmniejszasz swoje zadłużenie, bez obaw o konieczność spłacenia ogromnej raty balonowej na koniec.

 

Jeśli więc zależy Ci na szybkim i łatwym uzyskaniu finansowania dla firmy, bez większego ryzyka – sprawdź naszą ofertę!