Często zadawane pytania

Czy Wealthon obsługuje klientów indywidualnych?

Wealthon jest spółką akcyjną, która na ten moment wspiera finansowo jedynie Przedsiębiorców.

Jakie produkty Państwo posiadacie?

W swojej ofercie posiadamy Pożyczkę Pomostową na spłatę zadłużenia w ZUS i/lub Urzędzie Skarbowym oraz Pożyczkę Ratalną.

Czy działacie jedynie na terenie województwa Mazowieckiego?

Nie. Dzięki współpracy z dużymi firmami z rynku pośrednictwa kredytowego oraz możliwości jakie daje aplikowanie online, Przedsiębiorca z każdego miejsca w kraju może liczyć na nasze wsparcie.

Czy Pożyczką Pomostową mogę spłacić zadłużenie z tytułu podatku VAT?

Oczywiście. Pożyczkę Pomostową Przedsiębiorca może wykorzystać na spłatę zaległości wobec ZUS i/lub Urzędu Skarbowego czyli również na spłatę podatku od towarów i usług.

Czy Przedsiębiorca mający decyzję na kredyt gotówkowy może posiłkować się Pożyczką Pomostową na spłatę ZUS i Urzędu Skarbowego?

Tak. Przedsiębiorca wnioskujący o kredyt gotówkowy może również liczyć na pomoc ze strony Wealthon S.A.

Czy dopuszczacie Państwo odstępstwo w momencie kiedy kwota przyznanego kredytu jest mniejsza niż 1,5 razy od Pożyczki Pomostowej?

Każdą transakcję rozpatrujemy indywidualnie. W uzasadnionych biznesowo przypadkach jesteśmy w stanie zaakceptować takie odstępstwo.

Jak długo muszę czekać na podjęcie decyzji?

W przypadku Pożyczki Pomostowej dział analiz podejmuje decyzję w ciągu 1 godziny od otrzymania dokumentów. W przypadku Pożyczki Ratalnej potrzebujemy 12 godzin. Warunkiem tak szybkiej reakcji z naszej strony jest jednak przesłanie wszystkich wymaganych procedurą dokumentów.

Jakie są koszty podpisania aktu notarialnego (art. 777)?

Koszt aktu notarialnego wacha się od 0,5% do 1% wartości udzielonej pożyczki i jest doliczany do faktury prowizyjnej.

Czy na etapie złożenia wniosku o kredyt do banku mogę wnioskować o pożyczkę na spłatę ZUS i Urzędu Skarbowego tak aby mieć pewność że ją otrzymam?

Tak. Mając wniosek i dokumenty jesteśmy w stanie przeprocesować aplikację i wydać decyzję warunkową. Do uruchomienia pożyczki będzie jednak niezbędna decyzja o przyznaniu kredytu bankowego oraz podpisanie umowy i aktu notarialnego.

Czy na etapie wnioskowania o pożyczkę mogę liczyć na Państwa wsparcie?

Oczywiście. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00 pod numerem telefonu +48 517 889 699. To dedykowana specjalnie dla naszych Klientów infolinia.

wealthon logo

Formularz kontaktowy

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie później.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Pn-Pt w godzinach 9.00 - 17.00

lub wyślij nam email