Często zadawane pytania

Czy Wealthon Fund obsługuje klientów indywidualnych?

Wealthon Fund jest spółką akcyjną, która na ten moment wspiera finansowo jedynie Przedsiębiorców.

Jakie produkty Państwo posiadacie?

W swojej ofercie posiadamy Pożyczkę Pomostową na spłatę zadłużenia w ZUS i/lub Urzędzie Skarbowym oraz Pożyczkę Ratalną.

Czy działacie jedynie na terenie województwa Mazowieckiego?

Nie. Dzięki współpracy z dużymi firmami z rynku pośrednictwa kredytowego oraz możliwości jakie daje aplikowanie online, Przedsiębiorca z każdego miejsca w kraju może liczyć na nasze wsparcie.

Czy Pożyczką Pomostową mogę spłacić zadłużenie z tytułu podatku VAT?

Oczywiście. Pożyczkę Pomostową Przedsiębiorca może wykorzystać na spłatę zaległości wobec ZUS i/lub Urzędu Skarbowego czyli również na spłatę podatku od towarów i usług.

Czy Przedsiębiorca mający decyzję na kredyt gotówkowy może posiłkować się Pożyczką Pomostową na spłatę ZUS i Urzędu Skarbowego?

Tak. Przedsiębiorca wnioskujący o kredyt gotówkowy może również liczyć na pomoc ze strony Wealthon Fund S.A.

Czy dopuszczacie Państwo odstępstwo w momencie kiedy kwota przyznanego kredytu jest mniejsza niż 1,5 razy od Pożyczki Pomostowej?

Każdą transakcję rozpatrujemy indywidualnie. W uzasadnionych biznesowo przypadkach jesteśmy w stanie zaakceptować takie odstępstwo.

Jak długo muszę czekać na podjęcie decyzji?

W przypadku Pożyczki Pomostowej dział analiz podejmuje decyzję w ciągu 1 godziny od otrzymania dokumentów. W przypadku Pożyczki Ratalnej potrzebujemy 12 godzin. Warunkiem tak szybkiej reakcji z naszej strony jest jednak przesłanie wszystkich wymaganych procedurą dokumentów.

Jakie są koszty podpisania aktu notarialnego (art. 777)?

Koszt aktu notarialnego wacha się od 0,5% do 1% wartości udzielonej pożyczki i jest doliczany do faktury prowizyjnej.

Czy na etapie złożenia wniosku o kredyt do banku mogę wnioskować o pożyczkę na spłatę ZUS i Urzędu Skarbowego tak aby mieć pewność że ją otrzymam?

Tak. Mając wniosek i dokumenty jesteśmy w stanie przeprocesować aplikację i wydać decyzję warunkową. Do uruchomienia pożyczki będzie jednak niezbędna decyzja o przyznaniu kredytu bankowego oraz podpisanie umowy i aktu notarialnego.

Czy na etapie wnioskowania o pożyczkę mogę liczyć na Państwa wsparcie?

Oczywiście. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00 pod numerem telefonu 534 761 312. To dedykowana specjalnie dla naszych Klientów infolinia.

grey background

Formularz kontaktowy

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie później.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Pn-Pt w godzinach 9.00 - 17.00

lub wyślij nam email