Jak wygląda proces

Pieniądze na koncie w 4 krokach

arrow
1
Wypełnij wniosek online
2
Decyzję otrzymasz do 30 minut
3
Podpisz umowę
4
Pieniądze na Twoim koncie

Pożyczka w Wealthon

Man with laptop

Szybka decyzja

Nasi Klienci bardzo cenią sobie dynamiczne działanie. Współpracując z Przedsiębiorcami wiemy jak ważny jest dla nich czas procesowania wniosku, dlatego nasze decyzje podejmujemy bezzwłocznie po otrzymaniu kompletu dokumentów.

Odpowiedzialność

Jesteśmy świadomi, że nasze wsparcie jest w wielu sytuacjach kluczowe, więc do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie a decyzja o finansowaniu podejmowana jest z zachowaniem najwyższych standardów. 

Wnioskowanie online

Wiemy, że jako przedsiębiorca szanujesz swój czas. My też go szanujemy. Dlatego przenieśliśmy wniosek online tak, byś mógł go wypełnić w każdym miejscu na świecie i o dowolnej porze. Ty decydujesz!

Często zadawane pytania

Na jaki cel udzielacie Pożyczki Pomostowej?

Pożyczka Pomostowa to finansowanie celowe, które przedsiębiorca musi przeznaczyć na spłatę zaległości w ZUS i/lub Urzędzie Skarbowym

Czy Pożyczką Pomostową mogę spłacić zadłużenie z tytułu podatku VAT?

Oczywiście. Pożyczkę Pomostową Przedsiębiorca może wykorzystać na spłatę zaległości wobec ZUS i/lub Urzędu Skarbowego czyli również na spłatę podatku od towarów i usług

Jak długo muszę czekać na podjęcie decyzji

Dział analiz podejmuje decyzję w ciągu 30 minut od otrzymania kompletnego wniosku

Jaka jest maksymalna kwota Pożyczki Pomostowej?

Wealthon udziela wsparcia finansowego do kwoty 750 000 zł

wealthon logo

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie później.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Pn-Pt w godzinach 9.00 - 17.00

lub wyślij nam email

Pożyczka pomostowa na spłatę ZUS i US

Pożyczka pomostowa na spłatę ZUS i US została stworzona specjalnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy znajdują się w przejściowych kłopotach finansowych. Jeżeli starasz się o kredyt w banku, a dodatkowo posiadasz zaległości w opłatach ZUS i US to nasza pożyczka jest dla Ciebie. Wealthon to miejsce, gdzie każda firma otrzyma wsparcie. Jako grupa doświadczonych ekspertów stworzyliśmy nowoczesne produkty, które zapewnią pomoc każdemu przedsiębiorcy. Nawet temu znajdującemu się w trudnej sytuacji materialnej. Dla właśnie takich klientów stworzyliśmy produkt, jakim jest pożyczka na spłatę ZUS i US. Jesteśmy prekursorami tego typu finansowania dla firm. Nasz produkt był jednym z pierwszych na rynku dlatego dopracowaliśmy go do perfekcji. 

Jeżeli szukasz wsparcia, rady i pomocy w wyjściu z trudnej sytuacji - znalazłeś się w dobrym miejscu. Produkt Wealthon będzie praktycznym rozwiązaniem Twoich problemów. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci wyjść z kłopotów finansowych.

 

Co to jest pożyczka pomostowa?

Pożyczka pomostowa to wsparcie dla przedsiębiorców, którzy ubiegają się o kredyt w banku jednocześnie posiadając zaległości w ZUS lub US. Dzięki pomocy ze strony Wealthon, firma może szybko uregulować swoje zobowiązania i uzyskać zaświadczenia o niezaleganiu w opłatach. Pożyczka pomostowa na spłatę ZUS i US to opcja dostosowana do oczekiwań i potrzeb przedsiębiorców, którzy mają problemy ze spłatą zobowiązań w ZUS i/lub US jednocześnie starając się o pożyczkę. Dzięki tej ofercie klient otrzyma kredyt w banku, a także ustrzeże się przed problemami ze strony instytucji państwowych. 

W Wealthon doskonale zdajemy sobie sprawę, że takie wsparcie dla przedsiębiorców jest bardzo istotne. Dlatego jedyny koszt tego finansowania to 15 % od zadłużenia. Dążymy do tego, aby wraz z przedsiębiorcą wypracować satysfakcjonujące rozwiązanie zadowalające obie strony.

 

Pożyczka pomostowa na spłatę ZUS i US – na co można ją przeznaczyć?

Pożyczkę pomostową na spłatę ZUS i US można przeznaczyć jedynie na spłatę zaległości ZUS i/lub na spłatę zaległości w US. Dzięki takiemu wsparciu, starający się, o kredyt przedsiębiorca może uzyskać zaświadczenia z ZUS-u lub Urzędu Skarbowego o niezaleganiu w opłatach. 

 

Pożyczka dla firm online – prosty wniosek w 3 minuty?

Aby otrzymać pożyczkę na spłatę ZUS i US wystarczy wypełnić prosty wniosek online. Jego wysłanie zajmuje naprawdę tylko 3 minuty. Dzięki nowoczesnej formie przyznawania pożyczek nie musisz tracić czasu na osobiste wizyty w naszej placówce. Nie musisz też nic drukować ponieważ całą procedurę odbędziesz za pomocą nowoczesnego formularza online. Na stronie internetowej wealthon.com podasz nam minimum potrzebnych informacji. Następnie my, na ich podstawie stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę. Decyzję kredytową otrzymasz już w 30 minut. 

Zależy nam na tym, aby pomagać przedsiębiorcom dlatego pożyczka pomostowa na spłatę ZUS i US jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy. 

 

Pożyczka pomostowa - dlaczego warto?

Przede wszystkim trudności w spłacie zobowiązań często pociągają przedsiębiorców do podejmowania pochopnych, a jednocześnie niekorzystnych decyzji. Dlatego pożyczka pomostowa na spłatę ZUS i US w Wealthon to bezpieczna opcja dla wszystkich przedsiębiorców szukających wyjścia z trudnej sytuacji. Zaległości w spłacie zobowiązań bardzo często zamykają przedsiębiorcom drogę do otrzymania kredytów bankowych. W związku z tym Wealthon chce pomagać takim firmom. Pożyczka pomostowa na spłatę ZUS i US pomaga wyjść ze spirali długów oraz uzyskać potrzebne zaświadczenia o niezaleganiu w opłatach. 

 

Pożyczka na spłatę ZUS i US – dlaczego my?

Przede wszystkim, w Wealthon chcemy wspierać klientów niezależnie do ich skomplikowanej sytuacji. Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych ekspertów, a także doskonałej znajomości branży jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie wyjście z każdej sytuacji. Nasza pożyczka pomostowa na spłatę ZUS i US jest świetną opcją dla przedsiębiorców znajdujących się w trudnym momencie, którzy jednocześnie zalegają z opłatami w ZUS i US. Współpraca z nami to gwarancja profesjonalizmu, transparentności, a także satysfakcji. Zachęcamy do kontaktu każdego przedsiębiorcę, który potrzebuje wsparcia w wyjściu z trudnej sytuacji materialnej. 

Potrzebujesz wsparcia finansowego w postaci pożyczki pomostowej na spłatę ZUS i US? Wypełnij wniosek już teraz.