Jak wygląda proces?

Pieniądze na koncie w 4 krokach

arrow
1
Wypełnij wniosek online
2
Decyzję otrzymasz do 30 minut
3
Podpisz umowę
4
Pieniądze na Twoim koncie

Oblicz ratę pożyczki

Wysokość pożyczki?

Okres kredytowania w miesiącach

Twoja rata
arrowZłóż wniosek
Informujemy że symulacja raty pożyczki ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego. Przedstawiony wynik raty pożyczki ma charakter wyłącznie przykładowy a ostateczny kształt oferty oparty jest na analizie indywidualnej sytuacji Przedsiębiorcy, dlatego też wartość pożyczki oraz wysokość raty z powyższego kalkulatora mogą różnić się od obliczeń dokonanych przez eksperta.

Pożyczka w Wealthon

Man with laptop

Szybka decyzja

Nasi Klienci bardzo cenią sobie dynamiczne działanie. Współpracując z Przedsiębiorcami wiemy jak ważny jest dla nich czas procesowania wniosku, dlatego nasze decyzje podejmujemy bezzwłocznie po otrzymaniu kompletu dokumentów.

Odpowiedzialność

Jesteśmy świadomi, że nasze wsparcie jest w wielu sytuacjach kluczowe, więc do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, a decyzja o finansowaniu podejmowana jest z zachowaniem najwyższych standardów. 

Wnioskowanie online

Wiemy, że jako przedsiębiorca szanujesz swój czas. My też go szanujemy. Dlatego przenieśliśmy wniosek online tak, byś mógł go wypełnić w każdym miejscu na świecie i o dowolnej porze. Ty decydujesz!

Często zadawane pytania

Na jaki cel udzielacie Pożyczki Ratalnej?

Pożyczka Ratalna to finansowanie, które przedsiębiorca może przeznaczyć na dowolny cel, związany jednak z prowadzoną działalnością gospodarczą

Kto może otrzymać Pożyczkę Ratalną?

Pożyczka Ratalna to produkt dedykowany dla Jednoosobowej Działalności Gospodarczej

Jak długo muszę czekać na podjęcie decyzji

W przypadku Pożyczki Ratalnej dział analiz podejmuje decyzję w ciągu 30 minut od otrzymania kompletnego wniosku

Jaka jest maksymalna kwota Pożyczki Ratalnej?

Na chwilę obecną maksymalna kwota Pożyczki Ratalnej wynosi 200 000 zł

wealthon logo

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie później.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Pn-Pt w godzinach 9.00 - 17.00

lub wyślij nam email

Pożyczka dla firm

Wealthon to miejsce, w którym każdy biznesmen otrzyma pomoc finansową. Proponujemy pożyczki dla Przedsiębiorstw dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego biznesmena. Współpracujemy zarówno z jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi, jak i z mikroprzedsiębiorstwami. Rozumiemy, że to właśnie małe biznesy znajdują się w najtrudniejszym położeniu w obliczu kłopotów z płynnością finansową.

Jeśli szukasz niezawodnego partnera proponującego pożyczki na firmę lub interesuje Cię szybkie finansowanie dla firm, to usługi Wealthon są odpowiedzią na Twoje pytania.

 

Co to jest pożyczka dla firm?

Pożyczka dla firm to opcja dostosowana do oczekiwań i potrzeb Przedsiębiorców szukających sposobów na dodatkowe finansowanie. Jednoosobowe działalności gospodarcze oraz małe firmy napotykają na drodze swojego rozwoju wiele problemów – w tym szukanie dodatkowych środków do realizacji dalszych projektów i nawiązywania nowych kontaktów. Dobrym pomysłem są wtedy pożyczki na działalność gospodarczą – to rozwiązania pozabankowe, opierające się na umowie sporządzanej pomiędzy pożyczkobiorcą a partnerem. Pożyczka dla jednoosobowej działalności gospodarczej często staje się jedynym sposobem na rozwój firmy, zwłaszcza biorąc pod uwagę niesprzyjające czynniki zewnętrzne utrudniające pozyskanie środków w inny sposób.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób podejść do tego rodzaju pomocy, właśnie dlatego miesięczne oprocentowanie pożyczki dla firm w Wealthon wynosi zaledwie 0,5%. Dążymy do tego, aby wraz z przedsiębiorcą wypracować satysfakcjonujące rozwiązanie zadowalające obie strony.

 

Pożyczki dla Przedsiębiorstwa – na co je przeznaczyć?

Po otrzymaniu odpowiedniej sumy w ramach pożyczki dla firmy środki te możesz przeznaczyć na dowolny cel – pod warunkiem, że jest on związany z rozwojem przedsiębiorstwa. Wszystko zależy od branży oraz kierunku rozwoju. Pieniądze pozwolą Ci przeprowadzić rekrutację nowych pracowników czy zmodernizować dotychczasowe maszyny wykorzystywanych w produkcji. Otrzymane aktywa umożliwią zakup niezbędnego sprzętu zwiększającego komfort pracy. Wiele firm potrzebuje obecnie dostępu do systemów obsługi oraz programów komputerowych wspierających ich działalność – a te często opłacane są w modelu miesięcznej subskrypcji, zatem problemy w zachowaniu płynności finansowych przyczyniają się do uniemożliwienia wykonania wcześniej otrzymanych zleceń. Decydując się na pożyczkę finansową dla firm, zyskujesz nieocenioną pomoc i szansę na rozwój nawet w obliczu problemów z zachowaniem płynności finansowej.

 

Pożyczka dla firm online – jak ją otrzymać?

Aby otrzymać finansowanie Wealthon, wystarczy przejść formularz internetowy, w którego trybie przyznajemy pożyczki dla firm online. Dzięki temu dodatkowo zaoszczędzisz czas potrzebny na fizyczne pojawienie się w placówce i rozmowę o warunkach umowy. Pożyczki dla firm przez Internet znacznie usprawniają ten proces. Na naszej stronie sam wybierasz wysokość zobowiązania oraz długość trwania umowy, a następnie w kilka minut wypełniasz intuicyjny wniosek, który zostanie rozpatrzony w przeciągu dwóch godzin.

Zależy nam na tym, aby odciążać Przedsiębiorców, a nie dokładać im kolejnych trudności, m.in. dlatego stawiamy na pożyczki dla firm pozabankowe, taka pożyczka dla firmy często okazuje się strzałem w dziesiątkę. Rozpatrujemy każdy wniosek z myślą o najlepszym rozwiązaniu dla Klienta – właśnie dlatego nasza pożyczka dla firm online tak dobrze się sprawdza.

 

Finansowanie pozabankowe dla firm – gwarancja bezpieczeństwa

W naszej firmie porozmawiamy z Tobą na temat planowanych przez Ciebie decyzji. Chętnie wyjaśnimy wszystkie szczegóły dotyczące umowy, którą zawieramy i wskażemy Ci powody, dla których warto skorzystać z naszej oferty. Wyjaśnimy, jak działają pożyczki dla mikrofirm, abyś mógł wykorzystać ich potencjał i rozwinąć swój biznes.

Pożyczka na działalność gospodarczą realizowana przez Wealthon to uczciwa opcja finansowania działań podejmowanych przez przedsiębiorców. Zależy nam na wychodzeniu naprzeciw osób mających chwilowe problemy z płynnością finansową lub stojących przed koniecznością zaciągnięcia pożyczki na rozwój firmy. Pożyczki na firmę – w szczególności pomagające w rozwoju takich przedsiębiorstw – często przyczyniają się do sukcesu finansowego. Zdajemy sobie z tego sprawę, zatem oferujemy odpowiednio dostosowane do Twoich potrzeb pożyczki.

 

Pożyczki pozabankowe dla firm – czy warto?

Trudności materialne zawsze pociągają za sobą konieczność podejmowania decyzji pod presją. Wiele osób decyduje się na radykalne przeorganizowanie funkcjonowania przedsiębiorstwa. Osoby samozatrudnione zastanawiają się, jak mogą zminimalizować wydatki. Odpowiednią na to pytanie jest pożyczka finansowa dla firm, czyli rozwiązanie, które faktycznie przyczyni się do poprawy Twojej sytuacji. W Wealthon zdajemy sobie sprawę, że finansowanie bankowe jest dla wielu przedsiębiorstw (również jednoosobowych) podstawową formą rozliczania się ze zobowiązań. Przejściowe problemy z płynnością finansową utrudniają rozmowy z bankiem na temat kredytowania działań. W obliczu podobnych sytuacji znacznie lepszym pomysłem okaże się szybka pożyczka dla firm gwarantowana przez wiarygodnych partnerów – właśnie takich jak Wealthon. Dzięki temu szybko staniesz na nogi, spłacisz swoje dotychczasowe zobowiązania lub zyskasz środki potrzebne do nowych inwestycji oraz projektów. Pożyczka dla małych firm niekiedy jest jedyną szansą na zwiększenie obrotów w dłuższej perspektywie.

 

Pożyczka gotówkowa dla firm – dlaczego my?

W Wealthon dążymy do tego, żeby wesprzeć każdego Klienta w jego skomplikowanej sytuacji. Dzięki temu, że dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz doskonale znamy branżę, nasza pożyczka firmowa to świetna opcja dla osób będących w trudnym położeniu materialnym. Zachęcamy do kontaktu każdego przedsiębiorcę zmagającego się z kłopotami materialnymi. Gwarantujemy stuprocentowy profesjonalizm, transparentność oraz satysfakcję z podjętej współpracy. Proponowane przez nas pożyczki dla małych firm online to świetna perspektywa poprawy swojej sytuacji materialnej.

Interesują Cię pożyczki pozabankowe dla firm? Wypełnij wniosek już teraz.