O firmie

Wealthon Fund jest spółką akcyjną, której nadrzędnym celem jest szybka i sprawna pomoc przedsiębiorcom w rozwiązaniu ich bieżących problemów finansowych.

Stworzyliśmy Wealthon, bo wierzymy, że można ułatwić przedsiębiorcom ich codzienność. Naszym celem jest zniesienie barier z jakimi borykają się przedsiębiorcy 
w kontekście finansowania swoich firm. Nasze produkty zakładają pełną cyfryzację, która powoduje, że przedsiębiorca nie musi wybierać między papierologią w banku, 
a chwilówką na wysoki procent. Najważniejsi są dla nas ludzie - Budujemy społecznie odpowiedzialny biznes.

W Wealthon możesz wziąć pożyczkę ratalną, na dowolny cel - bez dokumentacji finansowej, bez zaświadczeń o niezaleganiu. Pożyczka do 100 000 bez zabezpieczeń. Drugim produktem jest pożyczka pomostowa na spłatę zadłużenia w ZUS i Urzędzie Skarbowym.

Wealthon Fund tworzą specjaliści z różnych branż, połączeni wspólną pasją – finansami i chęcią wspierania przedsiębiorców. Nasze duże doświadczenie w prowadzeniu biznesu pozwala nam idealnie zrozumieć przedsiębiorcę, jego potrzeby i trudne sytuacje finansowe, w których się znalazł. Właśnie w takich momentach jesteśmy wsparciem dla swoich klientów.

Zarząd Wealthon Fund S.A.

Pomysłodawca oraz założyciel spółek z Grupy Wealthon funkcjonujących na rynku finansowym (Wealthon Fund S.A. oraz Wealthon Corporate Finance Sp. z o.o). Inwestor na rynku akcji oraz obligacji. Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych (Electrical and Computer Engineering).

Aleksander Majchrzak

Prezes zarządu

Współzałożyciel Wealthon Fund S.A. Pasjonat i uczestnik polskiego rynku finansowego od 2006 roku. Dział sprzedaży w Citibank Handlowy, rozwój teamów ds. sprzedaży w Noble Bank S.A., oraz dyrektor oddziałów bankowych i doradca przedsiębiorców (jako pracownik banku dla firm jak i przedsiębiorca). Związany z WZ UW.

Mateusz Banach

Członek zarządu

Rada nadzorcza

Współzałożyciel Polski Przedsiębiorczej oraz bValue Angels VC. Wiceprezes Fundacji AIP odpowiedzialny za AIP SEED CAPITAL, który inwestuje w innowacyjne start-upy. Jest także współzałożycielem oraz Członkiem Zarządu AIP oraz sieci Business Link. Wewnątrz Business Link był odpowiedzialny za proces inwestycyjny oraz akceleracje ponad 100 start-upów. Od 2004 roku zarządzał siecią akceleratorów, w tym Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości oraz AIP Business Link. Ukończył studia na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe na kierunku Zarządzania i Rachunkowości.

Mariusz Turski

Przewodniczący rady nadzorczej

Finansista. Był dyrektorem Departamentu Inwestycji Kapitałowych w Banku Handlowym SA, dyrektorem Wydziału Ekonomicznego PLL LOT S.A, dyrektorem Banku Barclays w Polsce, członkiem Zarządu Banku Societe Generale, wiceprezesem Zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Zarządzał również funduszem TDA TFI S.A.

Piotr Majchrzak

Członek rady nadzorczej

Współzałożyciel Polski Przedsiębiorczej oraz bValue Angels VC. Wiceprezes Fundacji AIP odpowiedzialny za AIP SEED CAPITAL, który inwestuje w innowacyjne start-upy. Jest także współzałożycielem oraz Członkiem Zarządu AIP oraz sieci Business Link. Był odpowiedzialny za proces inwestycyjny oraz akceleracje ponad 100 start-upów. Od 2004 roku zarządzał siecią akceleratorów, w tym Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości oraz AIP Business Link. Mentor i współtwórca wielu globalnych sukcesów biznesowych.

Jacek Aleksandrowicz

Członek rady nadzorczej

Nasze wartości

Konsekwencja w dążeniu do celu

Praca zespołowa

Wzajemny szacunek

Odpowiedzialność

Etyczne działanie

Skuteczność

Grupa Wealthon

Simple.pl to spółka z o.o. będąca na etapie tworzenia rozwiązania fintechowego przeznaczonego dla Przedsiębiorców szukających finansowania. To narzędzie oparte na zaawansowanym oprogramowaniu analitycznym, wykorzystujące sztuczną inteligencję i tworzone przy jednoczesnej współpracy z bankami oraz instytucjami finansowymi. Zadaniem „wirtualnego pośrednika” będzie wsparcie Przedsiębiorcy w odpowiednim doborze finansowania spośród ofert dostępnych na rynku i uwzględniających jego aktualną sytuację finansową.

Wealthon Fund S.A. to główna spółka z grupy WEALTHON, której nadrzędnym celem jest szybka i sprawna pomoc przedsiębiorcom w rozwiązaniu ich bieżących problemów finansowych. Udzielamy pożyczki pomostowej na spłatę zadłużenia w ZUS i Urzędzie Skarbowym oraz pożyczki ratalnej przeznaczonej na dowolny cel. Gwarantujemy przy tym szybką decyzję, sprawny proces, minimum formalności i obsługę na najwyższym poziomie.

Simple Finance to spółka z o.o. działająca na rynku pośrednictwa finansowego. Tworzy ją zespół Ekspertów specjalizujących się w obsłudze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Długoletnie doświadczenie i rozległa wiedza pozwala im sprostać nawet najtrudniejszej sytuacji finansowej, w jakiej znalazł się Przedsiębiorca.