Wealthon - Współpraca

Współpraca

Szanowni Państwo

Nazywam się Mariusz Nawrocki i w Wealthon jestem odpowiedzialny za dystrybucję oraz wsparcie sprzedaży.
Wraz z całą ekipą Wealthon Fund S.A. jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa do grona naszych Partnerów.
Jestem przekonany, że dzięki naszej współpracy, będziemy w stanie jeszcze skuteczniej i efektywniej wspierać Przedsiębiorców na różnych etapach ich biznesowego rozwoju.
Satysfakcja klientów stanowi dla nas motywację do dalszej pracy. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty nie tylko w pełni zaspakajały potrzeby naszych klientów, ale również były transparentne i bezpieczne.

Wealthon Fund S.A to Spółka, której nadrzędnym celem jest pomoc dla mikro, małych i średnich Firm, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Duże doświadczenie naszego teamu sprawia, że potrafimy idealnie zrozumieć Przedsiębiorcę, jego potrzeby i trudne momenty finansowe, w których się znalazł.

W ramach współpracy oferujemy

Jasne i przejrzyste warunki umowy

Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

Sprawdzony i szybki proces wnioskowania online

Wsparcie merytoryczne

Kompleksowe szkolenia

Trzy etapy współpracy z nami

Zgłoś chęć współpracy i wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Poczekaj na kontakt (oddzwaniamy w ciągu 3 godzin)

Podpisz umowę współpracy z Wealthon

Formularz kontaktowy

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie później.

Zaufali nam

Klienci o naszej pomocy

Cześć, mam na imię Marzena i prowadzę sklep ze zdrową żywnością. Potrzebowałam ok 200 000 zł kredytu na lekkie odświeżenie sklepu, aranżację i przede wszystkim na zatowarowanie. Warunkiem wypłaty środków z banku było między innymi przedstawienie zaświadczeń o niezaleganiu z Urzędu Skarbowego i ZUS. ZUS nie był problemem, ale okazało się, że miałam zaległości w podatku VAT. Brat podpowiedział mi o możliwości skorzystania z Pożyczki Pomostowej w Wealthon. Wszystkie formalności udało się załatwić online i w ekspresowym tempie. Cały proces łącznie z wypłatą środków nie przekroczył w tym wypadku 24 godzin od złożenia wniosku i przekazania dokumentów. Doradca przeprowadził mnie przez wszystkie kroki i nawet byłam zaskoczona jakie to wszystko przejrzyste. To była prosta, bezpieczna współpraca, jasne zasady, błyskawiczna pomoc no i przede wszystkim minimum formalności. Dzięki Wealthon prowadzę dziś nowoczesny sklep ze zdrową żywnością i sama żyję zdrowo!